Ubytování

Současná ubytovací kapacita penzionu je 17 lůžek. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (bez balkónu), 3 třílůžkové pokoje (s balkónem) a dvoupokojový apartmán až pro 4 osoby (s balkónem a terasou). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna / WC), součástí apartmánu je kuchyňka, která umožňuje případně soukromé vaření.

Snídaně jsou formou švédských stolů (různé druhy sýrů, různé druhy uzeniny, zelenina), med, marmeláda, tavené sýry, paštiky, jogurty, atd. Večeře je o dvou chodech - těšit se můžete na poctivou domácí polévku a hlavní chod. Pokud jste vegetariáni, nezapomeňte to nahlásit při rezervaci ubytování, připravíme pro Vás bezmasou variantu.

Pro děti do tří let  je možné zapůjčit  dětskou postýlku s komplet vybavením za poplatek 80,-Kč na noc.

Pejsci (kteří nekoušou a nadměrně neštěkají)a další domácí mazlíci jsou vítáni, jejich přítomnost s námi ale prosím domluvte předem. Poplatek za jejich pobyt činí 80 Kč na noc.

Příjezd:       16.00h.-17.30h

Odjezd:       do 10.00h.

Aktuální přehled cen ubytování naleznete v sekci Ceník.

Ubytování si můžete objednat na adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. či na telefonním čísle (+ 420) 602 757 202. Rezervace se stává závaznou po uhrazení 50% platby za ubytování, a to převodem na účet č.3333333499/5500.

V případě zrušení rezervace do 30ti dnů před termínem pobytu vracíme platbu v plné výši zpět. Při storno pobytu 30 a méně dnů před příjezdem činí vratná částka 0% z uhrazené ceny. Svůj pobyt si můžete pojistit u kterékoliv pojišťovny, v případě potřeby vystavíme doklad o stornování pobytu.

Fotografie jednotlivých pokojů si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie.

In3
Ex1
out1